Відгуки про компанію Карамелька
- Любовь Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Любов Я.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Зефір я люблю, але зефір в українських супермаркетах надзвичайно солодкий. Мені після нього погано (скачок інсуліну і хочеться спати).
Вподобала зефір цього виробника, бо він в міру солодкий, легкий і при тому дуже смачний. Важко зупинитися! Можу зʼїсти і два зефіри за раз і почуватися прекрасно.
Дякую, що ви є! - Ольга Я.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ірина Є.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Алина Х.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Алина Х.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Як завжди все супер! Дякую!
- Роман С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олеся Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Зефір дуже свіжий і смачний
- Ірина Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Швидко відправили, гарно упаковано
- Ирина Ч.Угода на маркетплейсі Prom.ua
